Sultanbeyli Çilingir

Sultanbeyli çilingir servisi olarak siz kıymetli müşterilerimize her türlü kilit hizmetleri ve çilingir hizmetleri vermekteyiz. 15 dakika servis garantisi ile verilen adrese hızlıca ulaşım sağlamaktayız.
Ev, büro, ofis, iş yeri ve hayatımızda yer alan diğer yapıların giriş çıkışını ve daha da önemlisi güvenliğini sağlayan kapı sistemleri ve bunun üzerinde yer alan kilit uygulamaları yüklendikleri bu önemli sorumluluklar nedeni ile büyük ehemmiyete sahiptir. Sultanbeyli çilingir firmamız ile güvenli servis vermekteyiz. Kırılmaları, kaybolmaları yada çalınmaları durumunda büyük sorunlarla karşı karşıya bırakmakta, hayatı adeta felce uğratmaktadır. Böyle durumlarla karşılaşıldığı vakit en büyük yardımcı ve başvurulacak ilk adres Kapı Çilingir Hizmetleridir. Sadece kapı değil, kilit sistemlerinin olduğu her yerde hizmet sunan ve kapalı olan anahtarları sahip olduğu meslek incelikleri ve gerekli elemanlarımız ile açan firmamız, üstelik bu işlemi gerçekleştirirken kilit sisteme en küçük zarar dahi vermez.

 


Sultanbeyli Acil ÇilingirHizmeti başta olmak üzere; kasa, oto ve çelik kapı çilingir hizmetlerini sunan firmamız, deneyimli ve profesyonel yapısı ile türü ne olursa olsun en zor kapıları bile açma becerisine sahiptir. Buna; dijital, elektronik ve şifreli anahtarlarda dahil. Yaptığı her işi hukuk çerçevesinde kanunlara uygun olarak yapan, yeni sistem dijital kilit açma hizmetinin yanı sıra yeniden şifrelendirme ve bakım hizmeti de sunan kuruluşumuz; 7/24 Kapı Açma Hizmeti ile kesintisiz mesai yapmakta ve çarpmış olan kapılara çözüm getirmektedir. Hizmetlerimiz ile ilgili merak ettiğiniz diğer işlemler için bize ulaşınız.


Sultanbeyli çilingir firmasının yaptığı işler; Çelik kapı kilit değiştirme hizmetimiz istanbul genelinde 7/24 Kesintisiz hizmet vermektedir. Kale Çelik Servis Kale Çelik Kapı Servisi Kale Çelik Kapı Açma Kale Çelik Kapı Anahtar Değiştirimi Kapı Göbeği Değiştirme Kale Çelik Kapı Sökme ve Montaj işleri Kale Çelik Kapı Kilit Değiştirme veya ikinci kilit montajı Kale Çelik Kapı Tamiri ve Ayarı Barel Değiştirme sökme ve takma Kale Çelik Kapı Yükseltme Kısaltma ve kesme Kale Çelik kapı panel, pervaz, paslanmaz ve aksesuar değişimi Kale çelik kapı aksesuarları ve yedek parça komple sökme takma Geniş Açılı veya Ekranlı Dürbün yeri Açma işlemi Uzaktan kumanda – parmak izli sistem ve otomatik açıcı montajı Mevcut Çelik kapı üzerine Hidrolik Yay, Damlalık ve Alarm montajı Çelik Kasa Servisi Çelik Kasa Açma ve montaj işleri Her türlü kapılar için Çilingir Hizmetleri 7 Gün 24 Saat (istanbul) Sağladığı üstün koruma özelliklerinin yanı sıra estetik görünümü ve dekoratif yapısı ile de dikkat çeken kale çelik kapı kilitleri,kalitesine göre pek çok marka ve çeşide ayrılmaktadır. Sahip olduğu kilit anahtar göre pek çok kilitleme aşaması bulunan ve girişleri adeta bir koruma kalkanına alan kale kapı,imaj çelik kapı çeşitleri çeşitli kilit donanımları ile ihtiyaç duyulan güveni sahiplerine sağlamaktadır.


Sultanbeyli Anahtarcı&Çilingir

Ev, araba ve iş yerlerinin güvenlik elemanı olan kapıların, bu misyonu yerine getirmesini sağlayan aparatları kilit ve anahtar sistemleridir. Güvenliğin yanı sıra giriş çıkışlar için de oldukça önemli olan ve her hangi bir kayıp, çalıntı yada kırılma durumunda bütün hayatımızı felce uğratan bu sistemlerin muhafazası oldukça önemlidir. Sultanbeyli anahtarcı ve çilingir firması ile sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Peki muhafaza edilemediği durumlarda ne yapılmalıdır. Bu noktada devreye giren firmamız, bu durumlar karşısında devreye girmek de ve sizi bu sıkıntılardan verdiği uzmanlarımız sayesinde kurtarmaktadır. Kuruluş amacı, modeli ve türü ne olursa olsun kapalı olan kapıları açmak olan firmamız; uzman elemanları ve sistemlerimiz ile 7/24 Saat hizmet sunmakta ve üstelik bunu hiç kesintisiz yapmaktadır. Araba anahtarı, ev anahtarı başta olmak üzere her yapının kapı anahtarlarını kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde açan, üstelik bunu yaparken kilit sistemlerine en ufak bir zarar dahi vermeyen firmamız, güvenlik sistemi oldukça sağlam olan çelik kapı, çelik kasa ve yeni nesil lüks otomobillerin kilitlerini de aynı kolaylıkta ve başarı ile açmaktadır. Acil Çilingir imkanı ile günün hangi saati olursa olsun kısa sürede çağrınıza cevap vererek mağduriyetinize son veren ekiplerimiz, güvenilir ve işinde uzman kişilerden oluşur. Uzun senelerdir bu sektörde hizmet veren ve yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile açılması en zor olan şifreli kasa ve çelik kapıları dahi açma kabiliyetine erişen kuruluşumuz; her konuda çilingir çözümleri sunmaktadır.

SULTANBEYLİ ÇİLİNGİR & ANAHTAR EVİ

SULTANBEYLİ ÇİLİNGİR SERVİSİ 

Çelik Kapı Açma

Tahta Kapı Açma

Demir Kapı Açma

Oda Kapısı Açma

Oto Çilingir

Çelik Kasa Açma

Para Kasası Açma

Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı

Hırsızın Açamadığı Kilitlerin Satışı ve Montajı

Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı

Kale Kilit Satışı ve Montajı

Ev+Oto+Kasa Kilit Tamiri

Para Kasası Satışı ve Montajı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir